İşyeri Kampanyaları

Tüm Mobilya, Ev Tekstili ve Züccaciye Mağazalarında Bonus'a ve Shop&Miles'a +3 Taksit

Değerli Program Ortağımız,

8 Nisan - 30 Haziran 2009 tarihleri arasında Mobilya, Ev Tekstili ve Züccaciye sektöründe faaliyet gösteren Bonus ve Shop&Miles üyesi işyerlerimizde "+ 3 taksit" kampanyası yapılacaktır. Kampanyamız ile ilgili önemli detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

  • Bu kampanya kapsamında mevcut çalışma şeklinizde ve maliyetlerinizde herhangi bir değişiklik olmayıp, ilave 3 taksit maliyeti bankamız tarafından karşılanacaktır.
  • Kampanyamız, 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyaya Ekspres Limit ile yapılan işlemler dahil olmayacaktır. İşyeri POS'a normalde çalıştığı taksit sayısını girecek, sistem otomatik olarak 3 taksit ilave ederek müşteri ekstrelerine yansıtacaktır.
  • Kampanyada 9 taksitin üzerindeki işlemlere +3 taksit ilave edilmeyecektir. 10 taksite +2 taksit, 11 taksite +1 taksit ilave edilecektir. Maksimum taksit sayısı 12'dir.
  • Kampanyaya Ekspres limit, sanal pos ve mail order ile yapılan işlemler dahil olmayacaktır.
  • Kampanyamız boyunca müşteri sliplerinde "BU ALIŞVERİŞİNİZE EKSTRENİZDE +3 TAKSİT EKLENECEKTİR" şeklinde bir mesaj çıkacaktır, müşterinin slibinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dahil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Kampanyamıza, Denizbank Bonus Card, Şeker Bonus Card, TEB Bonus Card, ING Bonus Card ve Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card dahildir. Yalnız bu kartlarla yapılan işlemlerde slip mesajı çıkmayacaktır.
  • Kampanyamıza, Amex, Flexi ve Ticari Kartlar (Business Card) dahil değildir. Bu kartlarımıza mağazanızda uyguladığınız standart taksit sayısı uygulanacaktır.

Mağaza içi görsel çalışmalarının, kampanyanın müşteriler tarafından doğru algılanması ve cirolarınızdaki artış açısından önem teşkil etmesi nedeni ile mağazalarınızda POP (mağaza içi görsel) uygulatılması konusunda desteğinizi rica eder göstereceğiniz işbirliğine şimdiden teşekkür ederiz. Hepimiz için hayırlı ve başarılı bir kampanya olmasını dileriz.

Kampanya ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için 0212 630 15 95 nolu PAZARLAMA DESTEK, her türlü POS sorunlarınız için ise 444 0 339 nolu POS DESTEK hattımız hizmetinizdedir.

Saygılarımızla,
Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş.